Posted by on 25/01/2021

Kurs instruktorski PADI Freediver
miejsce Deepspot (Mszczonów)
termin: trwa nabór kandydatów

 

 • Kurs instruktora freediver w Polsce w największej na świecie organizacji nurkowej PADI
 • Kurs instruktorski PADI w najgłębszym basenie na świecie Deespot!
 • Instruktor trener: Agata Bogusz – pierwsza i jedyna w Polsce instruktor trener freedivingu oraz pierwsza Polka, która zanurkowała na jednym oddechu na -101 m!

Kurs instruktora freedivingu PADI to szkolenie umożliwiające zdobycie międzynarodowych uprawnień instruktora freedivingu w największej na świecie organizacji nurkowej PADI prowadzony przez doświadczonego trenera freedivingu, rekordzistkę Polski i psychologa – Agatę Bogusz.

Szkolenie łączy solidną wiedzę, standardy i metodologię z „życiową” praktyką i doświadczeniem nauczania freedivingu. Nauczysz się praktycznego warsztatu, dzięki czemu od razu po kursie staniesz się skutecznym instruktorem freedivingu, potrafiącym wspierać swoich kursantów w zmaganiach z trudnościami zarówno technicznymi, jak i psychologicznymi. Dowiesz się, jak zagwarantować bezpieczeństwo sobie i swoim kursantom, dbać o najwyższą jakość szkoleń, czerpać radość z przekazywania pasji oraz rozwijać się dalej jako instruktor i freediver.

Zapisy oraz szczegóły dotyczące szkolenia instruktorskiego drogą mailową: info@bluego.pl

Dlaczego warto? Oto główne zalety naszego pakietu szkoleniowego:

 1. Maksimum praktyki – część teorii odbędzie się on-line, tak aby podczas szkolenia jak najwięcej czasu spędzić w wodzie lub na praktycznych elementach szkolenia (prowadzeniu wykładów, ćwiczeń oddechowych, rozciągających, wyrównywania ciśnienia).
 2. Doskonalenie techniki – dużo czasu w wodzie oznacza możliwość dopracowania własnej techniki, tak by móc perfekcyjnie prezentować się przed przyszłymi kursantami. Bezbłędna technika jest jednym z najważniejszych wymagań uzyskania licencji.
 3. Doskonalenie techniki wyrównywania ciśnienia – w trakcie kursu odbędzie się sesja poświęcona technikom wyrównywania ciśnienia od podstawowych do zaawansowanych. Dzięki temu jako przyszły instruktor będziesz wiedział nie tylko jak samemu wyrównywać ciśnienie w zależności od głębokości nurkowania, ale również jak pomóc innym opanować ten manewr!
 4. Treningi mentalne, dzięki którym poznasz techniki pozwalające opanować umysł (i ciało) i tym samym poprawić osiągane wyniki (własne i swoich kursantów)

 

Cena kursu: 3500 zł, PAKIET zawiera:

 • kurs instruktora freedivingu PADI wraz z materiałami (8 sesji w wodzie, wykłady on-line oraz na żywo, zajęcia praktyczne na sucho – stretching, relaksacje, oddychanie, trening mentalny)
 • bilety wejścia do Deepspot: sponsorowane w całości przez Deepspot oraz PADI
 • dla osób spoza Warszawy możliwość zakwaterowania w Deepspot
 • możliwość udziału w stażu instruktorskim po kursie i doskonalenie warsztatu: podczas szkoleń prowadzonych przez Bluego w kraju lub za granicą (do wyboru w zależności od kalendarza Bluego)

Cena nie zawiera:

 • opłaty rejestracyjne za instruktora PADI Freediver (88 Euro) oraz EFR (105.60 Euro)
 • dojazdów lub zakwaterowania na czas kursu
 • udział w treningu kwalifikacyjnym, podczas którego kandydaci muszą zaprezentować wszystkie wymagania z poziomu Master Freediver (statyka, dynamika, CWT, FIM, ratownictwo) z nienaganną techniką oraz w sposób płynny, powtarzalny i bez wysiłkowy (400 zł + cena wejściówek na Deepspot)

 

Bezpośrednio po ukończeniu kursu i otrzymaniu uprawnień będziesz mógł prowadzić następujące szkolenia:

PADI Discover Freediver
PADI Basic Freediver,
PADI Freediver,
…a po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia szkoleniowego podniesienie uprawnień na stopnie PADI Advanced Freediver Instructor oraz PADI Master Freediver Instructor.

 

Kto może zapisać się na szkolenie Instruktor Freediver PADI?

– ukończone 18 lat
– osoby posiadające certyfikat PADI Master Freediver lub równoważny innej organizacji
– osoby w dobrym zdrowiu posiadające zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do uprawiania freedivingu nie starsze niż 12 miesięcy
– osoby posiadające aktualne uprawnienia instruktora pierwszej pomocy EFR

 

Wymagania sprzętowe:

– maska, fajka i płetwy odpowiednie do freedivingu
– smycz asekuracyjna
– komputer nurkowy
– laptop

 

Zapisy oraz szczegóły dotyczące szkolenia instruktorskiego drogą mailową: info@bluego.pl

Posted in: kursy freedivingu