Posted by on 30/10/2018

Zapraszamy na cykliczne treningi freedivingu w Łodzi.

Kiedy? Zajęcia odbywają się w środy w godzinach 19:40-20:10 stretching/relaksacja/oddychanie, 20:15-21:15 basen. Spotykamy się o 19:15 przy kasach.

Gdzie? Łódź, Zatoka Sportu https://zatokasportu.lodz.pl/

Co? Regularne zajęcia freedivingu prowadzone przez instruktora freedivingu (Agata Bogusz i/lub Krzysztof Tomicki) obejmujące zarówno basenowe, jak i głębokościowe aspekty freedivingu. Podczas zajęć uczestnicy będą m.in.:
– szlifować technikę pływania w płetwach i bez,
– zgłębiać mentalne aspekty freedivingu i relaksację,
– pracować nad kondycją i przygotowaniem do nadchodzącego sezonu lub zawodów,
– ćwiczyć efektywne wyrównywanie ciśnienia,
– pracować nad elastycznością klatki piersiowej i przepony (pod kątem nurkowań na głębokość),
– ćwiczyć asekurację oraz procedury ratownicze.

Koszt? karnet miesięczny 280 zł (4 wejścia), 100 zł za jednorazowe wejście

Dla kogo?
– dla osób posiadających co najmniej podstawowe doświadczenie we freedivingu (co najmniej AIDA1 lub równoważne / rozległe doświadczenie praktyczne i teoretyczne we freedivingu zdobyte w inny sposób niż na kursie (do weryfikacji z instruktorem)

Niezbędne jest posiadanie zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania freedivingu. Zaświadczenie musi być nie starsze niż 1 rok.

Osoby nie posiadające żadnego doświadczenia mogą dołączyć do grupy treningowej po uprzednim odbyciu szkolenia freedivingu Intro, które odbywa się co około 2 miesiące (sprawdź najbliższe terminy)

ZAPISY: info@bluego.pl, w miarę możliwości prosimy o zapisy z kilkudniowym wyprzedzeniem – będzie to z korzyścią dla Was, będziemy mogli ułożyć bardziej spersonalizowane treningi.

 

Posted in: kursy freedivingu